0 Products - 0 ریال

جزوه ی دیجیتال «دین و زندگی پیش دانشگاهی»

80,000 ریال

جزوه ی دیجیتال،اولین پدیده در نوع خود در ایران است که برای مطالعه ی نوین دروس با رایانه  توسط موسسه ی علمی،آموزشی شمس برای دانش آموزان تولید شده است.

 

محصولی که هم اکنون درحال مشاهده ی آن در این صفحه هستید،یک نمونه از جزوه ی دیجیتال است که پس از ماه ها تلاش متخصص و آنالیزور آن،برای درس دین و زندگی پیش دانشگاهی طراحی و تولید شده است. این محصول بر روی یک لوح فشرده(از نوع CD) قرار دارد که پس از تهیه آن می توانید،لوح فشرده ی  داخل بسته را در رایانه قرار داده و تمامی مباحث مربوط به درس (دین و زندگی پیش دانشگاهی)را به صورت آیتم بندی شده مشاهده کرده و درصورت تمایل،مطالعه نمایید.

این محصول،تمام مطالب موجود در کتاب دین و زندگی پیش دانشگاهی را در خود جای داده است و هدف از طراحی آن،شکل دادن یک "منبع کامل مطالعه ای" برای امتحان آن درس بوده است. این محصول به شیوه ای طراحی شده است که دیگر نیازی به مطالعه ی کتاب برای امتحان توسط دانش آموز نباشد و تنها با اجرای فایل های آن،بتوان به تمامی سوالات موجود در کتاب درسی،دسترسی پیدا کرد و با مطالعه ی تمام فایل های آن،نمره ی کامل امتحان را گرفت.

 

 

 

برای دیدگاه دقیق تر نسبت به محصول مورد نظر و مشاهده ی فیلم"نحوه ی کار محصول و اجرای یک فایل نمونه"،بر روی اینجا کلیک کنید.

                                                                          

قیمت ها
Copyright www.webdesigner-profi.de

توجه:

1- تمامی محصولات عرضه شده در این سایت از 7 روز تضمین تعویض کالا برخوردار هستند و در صورت وجود هرگونه عیب احتمالی در محصول می توانید      (با تماس با شماره ی 09368637811) نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.

 

2- هیچ کدام از کالاهای موجود در این سایت در فروشگاه ها(از قبیل لوازم التحریر و فروشگاه های زنجیره ای و...) یافت نمی شوند لذا تنها راه تهیه ی آن ها، مراجعه به همین سایت می باشد.

 

3- در حال حاضر تنها محصول "جزوه ی دیجیتال دین و زندگی پیش دانشگاهی" در سایت موجود می باشد اما به زودی همین محصول برای پایه های سوم و دوم نیز ارائه می گردد.

 

4- پس از نهایی کردن خرید با هزینه ی حمل روبه رو می شوید که یک هزینه ی ثابت است و مبلغ آن 8000 تومان بوده و شامل هزینه ی بسته بندی،حمل کالا تا دفتر پست،ارسال آن و... برای یک محصول می شود.برای سفارش های 10 عدد و بیشتر این هزینه لحاظ نمی شود که می توانید برای این منظور سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت نمایید و شامل این تخفیف شوید.

 

5-توجه داشته باشید که جزوه ی دیجیتال برای دروس،برای اولین بار توسط موسسه ی علمی،آموزشی شمس طراحی و تولید شده است.