0 Products - 0 ریال

- آیا مشغول به تحصیل در مقطع دبیرستان هستید؟
- آیا به روند یاد گیریتان توجهی کرده اید؟
- آیا آنطور که مَد نظرتان بوده است، نمره کسب کرده اید؟
- آیا معلمانتان با راحت ترین متدهای روز به شما درس می دهند؟
- تا کنون دوره های تحصیلی را چگونه پشت سر گذاشته اید؟ آیا از بازده تحصیلی خود راضی بوده اید؟

مسلماً هم اکنون که در حال مشاهده ی این صفحه هستید، اگر گوشی هوشمند و تبلتِ خود را در دست نداشته باشید   حتماً روبه روی مانیتورِ کامپیوتر و یا لپتاپِ خود قرار دارید.ما این اطمینان را به شما خواهیم داد که اگر دانش آموزِ یکی از دوره های تحصیلی مقطعِ متوسطه باشید،محصولاتِ بی نظیراین سایت که برای شما تولید شده است، بسیار به کارتان خواهد آمد.


اما دانش آموزان و اولیای گرامی:
حتی اگر از فروشگاه ما خرید نکنید، قطعاً توضیحات موجود در این سایت به کارتان خواهد آمد. لذا:
پیشنهاد ما به شما این است که قبل از ورود به صفحه ی محصولات و یا حتی ترک کردن این سایت، به صفحه ی «سخن مشاور» در همین سایت مراجعه کرده و مطالب آن را مطالعه نمایید.

توجه:

1- تمامی محصولات عرضه شده در این سایت از 7 روز تضمین تعویض کالا برخوردار هستند و در صورت وجود هرگونه عیب احتمالی در محصول می توانید      (با تماس با شماره ی 09368637811) نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.

 

2- هیچ کدام از کالاهای موجود در این سایت در فروشگاه ها(از قبیل لوازم التحریر و فروشگاه های زنجیره ای و...) یافت نمی شوند لذا تنها راه تهیه ی آن ها، مراجعه به همین سایت می باشد.

 

3- در حال حاضر تنها محصول "جزوه ی دیجیتال دین و زندگی پیش دانشگاهی" در سایت موجود می باشد اما به زودی همین محصول برای پایه های سوم و دوم نیز ارائه می گردد.

 

4- پس از نهایی کردن خرید با هزینه ی حمل روبه رو می شوید که یک هزینه ی ثابت است و مبلغ آن 8000 تومان بوده و شامل هزینه ی بسته بندی،حمل کالا تا دفتر پست،ارسال آن و... برای یک محصول می شود.برای سفارش های 10 عدد و بیشتر این هزینه لحاظ نمی شود که می توانید برای این منظور سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت نمایید و شامل این تخفیف شوید.

 

5-توجه داشته باشید که جزوه ی دیجیتال برای دروس،برای اولین بار توسط موسسه ی علمی،آموزشی شمس طراحی و تولید شده است.

 

 

 

تماس با ما

تلفن : 65164614-021

فکس : --------

آدرس ایمیل : info@shams-academy.ir