جراح بینی طبیعی

جراح بینی طبیعی

جراح بینی طبیعی  باید چندین ویژگی  داشته باشد. افراد می توانند با  دانستن این ویژگی ها یک جراح بینی طبیعی  خوب را انتخاب کنند  از مواردی که  می توان به آن اشاره کرد اخلاق، تجربه کاری همچنین میزان تحصیلات  جراح است .

 

جراح بینی طبیعی

نقش جراح بینی  طبیعی در جراحی بینی

جراحی بینی امروزه طرفداران بسیاری دارد اما بیشتر افرادی که می خواهند جراحی بینی انجام دهند بدون هیچ بررسی و کسب اطلاعات در مورد جراح بینی اقدام به جراحی بینی خود می کنند که در بیشتر موارد موجب نارضایتی افراد از نتیجه عمل می شود.

 

قبل ازانجام جراحی زیبایی بینی انتخاب بهترین جراح بینی  در نتیجه جراحی تاثیر زیادی می گذارد و شما با توجه به خواسته  وانتظاراتی که دارید می توانید به جراح بینی مراجعه کنید که دراین زمینه  تجربه و مهارت لازم داشته باشدو تحصیلات لازم را در این زمینه داشته باشد.

نقش جراح بینی طبیعی

 

 

قبل از انجام جراحی بینی شما می توانید با توجه به نوع بینی گوشتی و یا استخوانی سوابق کاری وتجربه ومهارت  جراحان پلاستیک را در این زمینه بررسی  کنید سپس  با بدست آوردن اطلاعات لازم بهترین جراح بینی طبیعی را انتخاب کنید . درضمن به این نکته توجه  داشته باشید که درجراحی  زیبایی بینی  ابتدا در مورد جراح بینی تحقیق کنید سپس اقدام به این عمل کنید  وبه‌هیچ‌عنوان بدون تحقیق و بررسی به انتخاب جراح بینی  اقدام نکنید.

 

 جراح بینی طبیعی  چه کسی است

در چند سال اخیر بسیاری از افراد خواستار بینی‌هایی با فرم فانتزی و عروسکی  بودند ودرواقع  می توان گفت متقاضی جراحی بینی فانتزی درگذشته بیشتر اززمان حال بوده است . امروزه به طور چشمگیری جراحی‌ بینی طبیعی در بین افراد افزایش داشته است و افرادی زیادی  برای این نوع جراحی به جراح بینی طبیعی مراجعه می کنند.با این حال هنوز هم افرادی هستند که بینی‌های عروسکی را از حالت طبیعی آن بیشتر دوست دارند.

در بیشترموارد انتخاب جراح بینی خوب  آسان نیست . زیرا برخی ازپزشکان درجلسات مشاوره وعده جراحی طبیعی به بیماران می‌دهند اما بعد ازجراحی  بیماراز جراحی بینی خود راضی نیست و شاید مجبور شوند چندین عمل برای بهبودی بینی اودرجهت طبیعی شدن بینی انجام دهند

شما با توجه به این موضوع که جراح بینی طبیعی که می خواهد بینی شما را جراحی کند چه میزان تجربه ، مهارت ،سابق جراحی دارد درانتخاب جراح بینی طبیعی به شما کمک می کند.همچنین شما می توانید با دیدن نمونه کارهای جراح بهترین جراح بینی  طبیعی را انتخاب کنید.

 

 

ویژگی وتوانایی جراح بینی طبیعی چیست

-جراح بینی قوس بینی را به راحتی به صورت طبیعی درمی آورد.

– سوراخ های بینی باید به شکل طبیعی در محل خود قرار گیرد.

انتخاب جراح بینی طبیعی

-نوک بینی کسی که جراحی بینی طبیعی انجام داده است نباید تیزباشد بلکه باید حالت طبیعی داشته باشد.

-سوراخ های بینی در جراحی بینی طبیعی نباید خیلی کوچک  باشد وباید حالت متناسب و یکسان باشد.

-جراح بینی  باید  بتواند در بین بینی و لب و پیشانی زاویه مناسب ایجاد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *